Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору.
Читати далі...
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький
Читати далі...
ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ-сльози радості , усміхнені обличчя, лункі оплески - найвища нагорода для колективу
Читати далі....


Анонси - "Вишиванка"-Народний фольклорний ансамбль
Главная » Анонси

Анонси ] » Німеччина

РейтингНародний фольклорний колектив «Вишиванка» Таращанського районного ЦТДЮ «Веселка» вкотре підтримує інтерес європейців до національної культури України. Цього разу українська народна пісня звучала в Німеччині.
Протягом всього періоду перебування встигли відвідати такі міста як: Апольда, Бад-Зульца, Бад-Берка, Веймар, Меллінген, Потстдам, Берлін, де демонстрували своє мистецтво та спілкувалися з жителями.. Так, протягом перебування в Тюрінгії в м.Апольда діти із задоволенням змогли перевірити звучання колоколів та дзвіночків в «Музеї колокола» зібраних за період з 15 століття до сьогодення. В Бад-Зульці для українських «соловейків» було організовано 2 годинне перебування у відомому в Тюрінгії спа-центрі з лікувальними термо-джерелами.
Наступного дня вражав Веймар - культурна столиця Європи 1999 року, де жили і творили у різні періоди свого життя Гете ,Шіллер, Шопен, Бах . Музей Замок («Schlossmuseum») - Веймарський міський палац, резиденція герцогів Саксен-Веймар – Айзенах. ... Читати далі »


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 703 ] Додав: ВМ Дата: 09.04.2014

Анонси ] » УКРАЇНА-СВІТ

Рейтинг[size=16]Народний фольклорний ансамбль „Вишиванка” повернувся з фестивального туру. Всі здорові, веселі ,збагачені новими враженнями, подіями, що переживали з 13 по 26 червня. А події були яскравими , незабутніми, адже такого масштабу фестивалі в історії „Вишиванки” були вперше. 14-16 червня у місті Свидник, що в Словаччині пройшов 59 фестиваль культури русинів-українців .
А далі було ще цікавіше, адже нас чекала Італія. Відпочинок на березі теплого Адріатичного моря, екскурсії у Венецію, Верону, Падую та 18 фестиваль „Ритми і танці світу”.
Представники великої кількості - Африканських, Арабських, Європейських країн і серед них народний фольклорний ансамбль „Вишиванка”. Впродовж двох днів „Вишиванка” виступала кілька разів на день по 20 хвилин кожен. Було спекотно не тільки від сонця, а й від емоцій, уваги до українок, посмішок, фотокамер.
[color=blue]


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 636 ] Додав: ВМ Дата: 02.07.2013

Анонси ] » Обдаровані діти України

РейтингНародний фольклорний ансамбль "Вишиванка" лауреат фестивалю! Вітаємо!


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 619 ] Додав: ВМ Дата: 05.06.2013

Анонси ] » Калиновий дзвін

РейтингФіналісти фестивалю "Калиновий дзвін"
Кобко Владислава- дипломант.
Дерев"янчук Іоанна-ІІІ премія
Нечипоренко Іринка -ІІ премія
ПРисяжнюк Надіка-І премія


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 629 ] Додав: ВМ Дата: 05.06.2013

Анонси ] » Сузір"я талановитих

Рейтинг31 травня 2013 року в центральному міському парку культури міста Буча відбулося заключне свято обласного етапу фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».Прекрасний парк зеленого міста Буча на кілька годин став казковою країною мрій для 120 талановитих учасників.
Юні таращанці - Литовченко Артем, Присяжнюк Надійка, Модлінський Ернест, Дерев’янчук Іоанна стали для учасників і гостей свята «провідниками в країну дитячих мрій»,адже мали честь бути ведучими. Вони порадували глядачів неперевершеною акторською грою, показали себе справжніми професійними артистами.
А мрій і фантазій, дивовижних відкриттів у цій країні було немало. В числі кращих візначили і Дерев’янчук Іоанну - вихованку Народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» . Усі глядачі концерту щиро аплодували найменшим учасницям свята, а у винагороду за своє мистецтво діти отримали сертифікати , різноманітні подарунки і морозиво.


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 497 ] Додав: ВМ Дата: 05.06.2013
« 1 2 3 4 5 »

Адаптация DJGOR