Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору.
Читати далі...
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький
Читати далі...
ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ-сльози радості , усміхнені обличчя, лункі оплески - найвища нагорода для колективу
Читати далі....


Анонси - "Вишиванка"-Народний фольклорний ансамбль
Главная » Анонси

Анонси ] » Румунія

РейтингЗ 19 по 22 березня народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» в черговий раз, мав нагоду представляти Україну в урочистостях, присвячених 202-річчю від Дня народження Тараса Шевченка--символу Української держави, української мови та культури, геніального поета і прозаїка, художника і мислителя, в місті Ясси, Румунія.. Організатором був Союз Українців Румунії.
Концерт тривав три години, атосфера у залі надзвичайно сприятлива для натхненного виступу не тільки юних артистів з України, а ще багатьох колективів з Румунії .
Під час перебування учасники колективу мали можливість познайомитися з багатою історією міста Ясси — колишня столиця Молдовського князівства, економічний, культурний і освітній центр Румунії, місто в якому наприкінці свого життя жив і працював Пилип Орлик., побудоване, як і Рим на семи горбах, налічує більше 50 церков , 25 монастирі.
А на зворотньому шляху додому, доповнили враження екскурсією Чернівцями, а зокрема відвідуванням національного університ ... Читати далі »


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 769 ] Додав: ВМ Дата: 06.04.2016

Анонси ] » "Вишиванка" у Парижі

РейтингСвоє почесне звання «Народний художній колектив» гідно несе народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», який відповідно до Положення «Про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив, з метою примноження надбань національної культури щороку здобуває значні досягнення на всеукраїнських і міжнародних мистецьких заходах.

І ось нещодавно, з 15 по 25 грудня 2015 року, колектив взяв участь у Міжнародному проекті «Україна-Франція з любов’ю». Очолював делегацію Герой України, голова товариства «Україна – Світ», поет, сценарист, громадський і політичний діяч – Іван Федорович Драч.

З гордістю представляли Україну на сценах Парижу, Санлісу, а також міста Жешув. Дана програма підтримала українську громаду у Франції. Ансамбль «Вишиванка» долучився до покладання квітів до могили Тараса Шевченка та Меморіалу загиблим українським воїнам у місті Шалет. У місті Жешув виступом юних т ... Читати далі »


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 750 ] Додав: ВМ Дата: 08.02.2016

Анонси ] » день гарних емоцій

РейтингКовзанка, аквапарк


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 801 ] Додав: ВМ Дата: 26.03.2015

Анонси ] » Всеукраїнський фестиваль "ТВІЙ ОЛІМП"

РейтингНам підтвердили , що МИ - Кращі!!!
Серед сотень конкурсантів Всеукраїнського фестивалю "Твій олімп" кращими стали : народний фольклорний ансамбль "Вишиванка" у номінації "вокал" старша вікова категорія - Гран-Прі, Нечипоренко Ірина - ІІ премія, у номінації "вокал" середня вікова категорія - Надійка Присяжнюк Гран-Прі, Ткаліч Ліліана- ІІІ премія, у номінації "вокал" молодша вікова категорія- Деревянчук Іоанна Гран-Прі!!!!!!


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 866 ] Додав: ВМ Дата: 03.03.2015

Анонси ] » чарівний голос 2014

РейтингЛауреати фестивалю "Свято дитячих мрій" Нечипоренко Іринка та Надійка Присяжнюк


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 726 ] Додав: Vera_Masliuk Дата: 23.12.2014
1 2 3 4 5 »

Адаптация DJGOR