Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору.
Читати далі...
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький
Читати далі...
ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ-сльози радості , усміхнені обличчя, лункі оплески - найвища нагорода для колективу
Читати далі....


Німеччина - 9 Квітня 2014 - "Вишиванка"-Народний фольклорний ансамбль

  Німеччина

РейтингНародний фольклорний колектив «Вишиванка» Таращанського районного ЦТДЮ «Веселка» вкотре підтримує інтерес європейців до національної культури України. Цього разу українська народна пісня звучала в Німеччині.
Протягом всього періоду перебування встигли відвідати такі міста як: Апольда, Бад-Зульца, Бад-Берка, Веймар, Меллінген, Потстдам, Берлін, де демонстрували своє мистецтво та спілкувалися з жителями.. Так, протягом перебування в Тюрінгії в м.Апольда діти із задоволенням змогли перевірити звучання колоколів та дзвіночків в «Музеї колокола» зібраних за період з 15 століття до сьогодення. В Бад-Зульці для українських «соловейків» було організовано 2 годинне перебування у відомому в Тюрінгії спа-центрі з лікувальними термо-джерелами.
Наступного дня вражав Веймар - культурна столиця Європи 1999 року, де жили і творили у різні періоди свого життя Гете ,Шіллер, Шопен, Бах . Музей Замок («Schlossmuseum») - Веймарський міський палац, резиденція герцогів Саксен-Веймар – Айзенах. Діти мали можливість побачити колекцію творів мистецтва німецьких королів від середньовіччя до сучасної епохи .
Окремо слід згадати перебування Таращанців в м. Потсдам – визнаним німцями молодшим братом Берліну та «культурною столицею» Німеччини: величезна кількість музеїв, палаців, старовинних будинків, де кожен є пам'ятником архітектури. Так, було організовано прогулянку-екскурсію по палацовому комплексу Сан-Сусі та автобусну екскурсію вулицями міста, Кінопарком «Бабельсберг», знайомство та перебування в загальноосвітній німецькій школі. Для дітей та батьків німецьких школярів було організовано концерт, де колектив презентував яскравість, щирість та гармонійність української пісні. Аудиторія була настільки вражена українською національною культурою, манерою виконання, голосами наших соловейків, що тричі повертала на сцену.
В останній день перебування в Німеччині – всі із захопленням гуляли по Берліну: фотографувалися та співали на площі біля Бранденбурзьких воріт, побачили Рейхстаг, пам’ятник жертвам Голокосту, Берлінську філармонію.
Чудові спогади, добрі емоції та нові знайомі – це ті враження, що їх ніколи не забудуть юні Таращанські гастролери.
 
Ключевые теги:Коментарии  [ 0 ] Просмотров: [ 704 ] Опубликовал: ВМ
Другие новости по теме:
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Адаптация DJGOR