Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору.
Читати далі...
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький
Читати далі...
ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ-сльози радості , усміхнені обличчя, лункі оплески - найвища нагорода для колективу
Читати далі....


05 Червня 2013 - "Вишиванка"-Народний фольклорний ансамбль
Главная » 2013 » Червень » 05

Анонси ] » Обдаровані діти України

РейтингНародний фольклорний ансамбль "Вишиванка" лауреат фестивалю! Вітаємо!


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 619 ] Додав: ВМ Дата: 05.06.2013

Анонси ] » Калиновий дзвін

РейтингФіналісти фестивалю "Калиновий дзвін"
Кобко Владислава- дипломант.
Дерев"янчук Іоанна-ІІІ премія
Нечипоренко Іринка -ІІ премія
ПРисяжнюк Надіка-І премія


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 628 ] Додав: ВМ Дата: 05.06.2013

Анонси ] » Сузір"я талановитих

Рейтинг31 травня 2013 року в центральному міському парку культури міста Буча відбулося заключне свято обласного етапу фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».Прекрасний парк зеленого міста Буча на кілька годин став казковою країною мрій для 120 талановитих учасників.
Юні таращанці - Литовченко Артем, Присяжнюк Надійка, Модлінський Ернест, Дерев’янчук Іоанна стали для учасників і гостей свята «провідниками в країну дитячих мрій»,адже мали честь бути ведучими. Вони порадували глядачів неперевершеною акторською грою, показали себе справжніми професійними артистами.
А мрій і фантазій, дивовижних відкриттів у цій країні було немало. В числі кращих візначили і Дерев’янчук Іоанну - вихованку Народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» . Усі глядачі концерту щиро аплодували найменшим учасницям свята, а у винагороду за своє мистецтво діти отримали сертифікати , різноманітні подарунки і морозиво.


Докладніше Коментарі  [ 0 ] Переглядів: [ 497 ] Додав: ВМ Дата: 05.06.2013

Адаптация DJGOR