Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору.
Читати далі...
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький
Читати далі...
ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ-сльози радості , усміхнені обличчя, лункі оплески - найвища нагорода для колективу
Читати далі....


"Калиновий дзвін" 2011 - 7 Квітня 2011 - "Вишиванка"-Народний фольклорний ансамбль

  "Калиновий дзвін" 2011

Рейтинг[size=13]Всім по заслугах
2 квітня у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбувся ІІІ заключний тур Х- ювілейного фестивалю дитячої естрадної пісні "Калиновий дзвін" . Четверо солістів Народного фольклорного ансамблю "Вишиванка" стали його учасниками-це Іринка Чава, Надійка Присяжнюк, Іринка Нечипоренко та Надія Лациба. Також для участі в якості артистів у гала концерті були запрошені неодноразові лауреати фестивалю Інна Дибка, Олена Марущак, Наталя Пошелюжна, Ірина Чернишенко.
Строге, компетентне і сподіваюсь справедливе жюрі в складі викладачів Національного університету культури і мистецтв, викладачів обласного училища культури , представників обласного управління освіти-знаних майстрів своєї справи -очолював Віктор Шпортько. Виступи дівчаток були вдалими. За підсумками роботи жюрі лауреатами ІІІ премії стали - Надійка Присяжнюк та Іринка Нечипоренко, а Надія Лациба володарем І премії. Повернулися дівчатка з цінними подарунками , дипломами та кубками переможців , а головне з гарним настроєм та натхненням на подальшу творчу працю. Весь педагогічний колектив, бажає дівчаткам прихильної долі
і здійсне
ння мрій.[/size]
В.Маслюк</span>
 
Ключевые теги:Коментарии  [ 2 ] Просмотров: [ 685 ] Опубликовал: ВМ
Другие новости по теме:
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
  Всего комментариев: 2
  Сообщениe № 2  Написал: | 03.11.2012 | 19:33 | Субота
  0  

  Имя: nadiya
  цитировать
  =))))
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]

  Адаптация DJGOR