Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору.
Читати далі...
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький
Читати далі...
ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ-сльози радості , усміхнені обличчя, лункі оплески - найвища нагорода для колективу
Читати далі....


Про нас... - Арт - Каталог файлів - "Вишиванка"-Народний фольклорний ансамбль
Главная » Файлы » Арт [ Добавить материал ]

Про нас...
16.10.2010, 00:34
Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка» був створений у 1997 році з метою виховання національної самосвідомості дітей та учнівської молоді, вивчення та відродження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини та розвитку творчих здібностей дітей.
У колективі навчається від 45 до 50 учнів. Ансамблем «Вишиванка» керує Віра Михайлівна Маслюк, інструментальною групою ансамблю – Петро Васильович Красуцький.
В колективі проводиться значна робота по формуванню у дітей знань і уявлень про народне фольклорне мистецтво, його історію та значення у житті людей, про традиції і культуру українського народу, народні ремесла та історію їх розвитку.
Керівники фольклорного колективу працюють з дітьми над відтворенням виконавських традицій у народному пісенному та музичному мистецтві, відтворенням особливостей народної хореографії, національного вбрання, що характерні для нашого регіону.
Заняття в колективі проводиться за трьома рівнями. У групі початкового рівня виховується інтерес до творчої діяльності, розвиваються навички народного співу і хореографії. Група основного рівня охоплює вихованців зі стійкими інтересами до національної культури. У групі вищого рівня навчання займаються обдаровані діти, солісти ансамблю. Вихованці вищого рівня навчання проводять велику пошукову роботу, знайомляться з традиційними обрядами. Записують народні пісні, народний гумор, збирають старовинний національний одяг.
В ансамблі «Вишиванка» працює також підготовча група, де діти знайомляться з дитячим фольклором і набувають певних навичок і особливостей народного співу.
В репертуарі «Вишиванки» обрядові свята, народні гуляння, народні пісні, веснянки, щедрівки, колядки, дитячі пісні, танці, колисанки, забавлянки, народні ігри та гумор.
За 13 років існування колективу його вихованці домоглися певних успіхів. Вони є багаторазовими лауреатами обласних фольклорних фестивалів «З народного джерела», Всеукраїнського огляду – конкурсу творчості дітей села «Золоте зернятко», Всеукраїнського фестивалю фольклору «Батьківські пороги», Всеукраїнського молодіжного фольклорного фестивалю «Земля полянська», а також Міжнародних фестивалів творчості дітей «Золотий лелека» та фестивалю в «Артеці» - «Одне в нас море, одне - сонечко», Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття», Міжнародного фестивалю «Чорнобаєвські зорепади».
За високу виконавську майстерність, художній рівень творчого колективу, значні досягнення у вихованні дітей засобами народного мистецтва в 2002 році фольклорному ансамблю «Вишиванка» було присвоєно звання «зразковий художній колектив», в 2008 році зразковий ансамбль «Вишиванка» отримав звання «Народний художній колектив».
З 2002 року ансамбль «Вишиванка» пропагує українське народне мистецтво за кордоном, а саме - в Німеччині (Земля Тюрінгія).
Вихованці Народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» неодноразово були нагороджені грамотами, дипломами, цінними подарунками за творчі досягнення і пропаганду народного мистецтва.
Категория: Арт | Добавил: ВМ
Просмотров: 598 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
Сообщениe № 1  Написал: Владуська | 10.12.2010 | 14:35 | П`ятниця
0  
Владуська
Имя: Влада Кобко
цитировать
friends
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Адаптация DJGOR